شانزدهمین همایش تعالی سازمانی و اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی به بنگاهای سرآمد کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی
۶ اسفند ۱۳۹۷
پیام تبریک مدیر اکتشاف به مناسبت فرارسیدن نوروز 1398
۲۸ اسفند ۱۳۹۷

مدیریت اکتشاف بار دیگر و با گذشت 17 ماه تلاش تمامی همکاران، پس از دریافت جایزه تعالی سازمانی، گواهینامه­ استاندارد حوزه تخصصی نفت- گاز و پتروشیمی، استاندارد پایه، استاندارد آموزش و HSE (ISO/TS29001، ISO 9001، ISO 10015، HSE-MS) را با موفقیت دریافت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، جلسه اختتامیه و دریافت گواهینامه با حضور مدیر، معاونین و رؤسای محترم و نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت روز دوشنبه مورخ 97/12/13 در سالن جلسات مدیریت اکتشاف برگزار شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارشی توسط رییس اداره مهندسی سیستم­ها و بهره‌وری، ممیزان شرکت IMQ ایتالیا، گزارشی جامع از یافته­ های خود طی 3 روز ممیزی را ارائه کردند. در این گزارش سرممیز، ضمن اشاره به سطح بالای دانش پرسنل سازمان و بی­ رقیب بودن مدیریت اکتشاف، بیان کرد: ممیزی در سطح و اندازه نام مدیریت اکتشاف موشکافانه و سختگیرانه انجام شده و از استقبال و اشراف نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت بر استانداردها خرسندیم.

همچنین مهندس هندی”مدیر محترم اکتشاف”، با بیان اینکه عملکرد سیستم مدیریت کیفیت طی سال­های اخیر تفاوت کرده، تصریح کرد: تاکنون در 25 مراسم اختتامیه ممیزی حضور داشتند، اما سطح ممیزی انجام شده در مدیریت اکتشاف، از نظر علمی و کاربردی بودن آن بسیار بالاتر از سایر ممیزی­ها بوده است.

وی در پایان ضمن تشکر از تلاش و همکاری نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت طی یکسال و نیم گذشته، موفقیت سازمان را در کسب گواهینامه­ های مذکور به تمامی همکاران تبریک گفتند.

دیدگاه ها بسته شده است