سال ۹۶ سال تکمیل تغییرات، پایش و بهبود مستمر در اکتشاف خواهد بود

مدیر اکتشاف در هجدهمین همایش تبیین اهداف و سیاستگذاری‌های مدیریت اکتشاف
فهرست شرکت‎های E&P ایرانی بلندتر می‎شود
خرداد 6, 1396
توافق «دسامبر 2016» اوپک در «مه2017» مهر تمدید 9 ماهه خورد
خرداد 6, 1396

همایش تبیین اهداف و سیاستگذاری‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با هدف مروری بر برنامه‌هایی که در سال گذشته انجام شد و بررسی و تبیین برنامه‌های سال جاری در مدیریت اکتشاف، با حضور مدیر اکتشاف، معاونین، روسای صف و ستادی، مدیران طرح‌ها و پروژه‌ها، هر ساله توسط مدیریت اکتشاف برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران هجدهمین همایش تبیین اهداف و سیاستگذاری‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران امسال با شعار “محوریت بهبود مستمر” با حضور مهندس سید صالح هندی “مدیر اکتشاف”، معاونین ، روسای صف و ستادی، مدیران طرح ها و پروژه ها ازساعت ۸ صبح امروز سوم خرداد ۹۶ در سالن اجتماعات باشگاه شماره ۳ الهیه آغاز و هم اکنون در حال برگزاری است.

سید صالح هندی “مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران” ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ و همچنین گرامیداشت ۵ خرداد ماه که به نام روز اکتشاف است، گفت: سال 95 را با مدیریت تغییر، هدف‌گذاری خوب و با محاسبه و برنامه ریزی برای آینده آغاز کردیم و سال 96 سال تکمیل تغییرات، پایش و بهبود مستمر در اکتشاف خواهد بود.
ایجاد تغییر در دو مسیر شکلی و محتوی، با استقرار مدیریت پورتفولیو و تغییر نگرش سنتی در مدیریت اکتشاف موجب افزایش تطابق برنامه‌های درنظرگرفته شده و افزایش تغییرات خوب به سمت پیشرفت در اهداف اکتشاف شده است، بطوری که از همین الان شاهد تاثیرات مثبت آن هستیم.

وی در این همایش مهم گفت: نشاط عمومی، بهبود روابط کار، ارتقاء وضعیت رفاهی، سلامتی و ورزشی کارکنان و همچنین برنامه های فرهنگی قابل انجام در مدیریت اکتشاف که بصورت تقویم تنظیم شده است، بصورت خیلی جدی پیگیری و اجرا خواهد شد.

ایشان در ادامه بیان کردند: در حال حاضر کارهای زیر بنایی مناسبی کلید خورده و انضباط مالی بسیار خوبی در مدیریت اکتشاف مستقر شده و خوشبختانه سال ۹۵ را به درستی به پایان رساندیم.
آقای مهندس هندی از همه مدیران و روسای مدیریت اکتشاف خواست آسیبهایی که بطور جدی مدیریت اکتشاف را می تواند تحت تاثیر قرار دهد، شناسایی کرده و برای آنها برنامه‌ریزی کنند و همچنین تعامل با شرکتهای تولیدی و بهره‌بردار جدی در نظر گرفته شود.
هندی در ادامه تصریح کرد: استقرار سیستم و بهبود مستمر باید دایمی باشد و در سال جاری طرح ها در اولویت قرار گیرد.

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از جمله برنامه‌هایی را که درسال گذشته انجام شد، ارزیابی 360 درجه کارکنان دانسته و گفت: نتایج بسیار خوبی به همراه داشت، و همچنین برای اولین بار در اکتشاف برنامه ۵ ساله ششم تعریف (تصویب مصوبه برای تمامی پروژه ها به صورت یکجا) و به تصویب هیئت مدیره شرکت ملی نفت رسید.
لازم به ذکر است از جمله دستاوردهای مدیریت اکتشاف در سال گذشته استقرار سیستم و مدیریت بهبود مستمر در مدیریت اکتشاف بود که موجب کاهش هزینه ها در مدیریت اکتشاف شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *