آقای عباس سلیمانی به عنوان معاون مدیر در منابع انسانی مدیریت اکتشاف منصوب شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره HSE مدیریت اکتشاف برگزار شد
تیر 11, 1396
قرارداد با توتال مهر باطلی بر تحریم‌های آمریکاست
تیر 11, 1396

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، روز شنبه مورخ 10/4/1396 ، مراسم تکریم و معارفه “معاونت منابع انسانی” با حضور دکتر مولایی “مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت”، سید صالح هندی ” مدیر اکتشاف”، معاونین و رؤسا، در سالن جلسات مدیریت اکتشاف برگزار شد.

در این مراسم، آقای عبدالله شیرعلیپور از سمت معاونت منابع انسانی تکریم و به عنوان “مشاور مدیر در امور منابع انسانی” منصوب شد. همچنین طی حکمی از سوی مدیر اکتشاف، جناب آقای عباس سلیمانی به عنوان معاون مدیر در منابع انسانی منصوب شد.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ویزگی‌هایی همچون: کلان‌نگری، قدرت تحلیل، برقراری ارتباطات، نقدپذیری، داشتن وسعت نظر و شناخت درست از سازمان خود را، از جمله شایستگی‌های لازم برای مدیر منابع‌انسانی دانسته و بیان کرد: مدیریت اکتشاف به دو دلیل از جایگاه و اهمیت والایی برای شرکت ملی نفت ایران برخوردار است: یکی به دلیل اینکه مدیریت اکتشاف یک سازمان دانش بنیان است و بالاترین آمار نیروی انسانی تحصیلکرده و دانشی را دارد و دیگر اینکه این مدیریت آغازگر زنجیره ارزش تولید در شرکت ملی نفت ایران و حتی صنعت نفت است.

ایشان تصریح کرد اگر کار خوب و مهندسی در این مدیریت انجام شود، پیامدهای مثبت آن را سال‌های متمادی در صنعت نفت شاهد خواهیم بود و کل صنعت نفت از آن پیامدها منتفع خواهد شد. لذا بایستی بر سرمایه‌های انسانی آن متمرکز شویم.

وی خاطر نشان کرد با اجرای بخشنامه‌ی صلاحیت‌های حرفه‌ای، به سمت حرفه‌ای‌گرایی به جای مدرک‌گرایی حرکت کرده و از این پس، گواهینامه‌ی حرفه‌ای ملاک و اولویت کسب سمت‌های مدیریتی است که چهار مبحث اکتشاف، مالی، مخازن و منابع انسانی به لیست حرفه‌های شغلی که می بایست تعیین گواهینامه صلاحیت شوند، امسال افزوده شد.

مهندس سید صالح هندی نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای شیرعلیپور در سمت پیشین، آرزوی سلامتی و توفیق در سمت جدید را برای ایشان از خداوند متعال خواستار شدند.

مدیر اکتشاف گفت: نقش منابع انسانی مهم و دارای جایگاه والایی است و یکی از سخت‌ترین وظایف سازمانی است که بحث رعایت کرامت انسانی و اخلاق حرفه‌ای در آن مطرح است.

در پایان نیز ضمن تقدیم حکم معاونت منابع انسانی، مدیر اکتشاف برای آقای عباس سلیمانی آرزوی موفقیت همراه با درایت و تدبیر در انجام وظایف محوله را مسئلت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *