جشن تجلیل از بازنشستگان مدیریت اکتشاف برگزار شد

تمرکز بر توسعه و تولید از میادین مشترک و تضمین خوراک پایدار پالایشگاههای گازی
تیر 18, 1396
جشن تجلیل از بازنشستگان مدیریت اکتشاف
تیر 18, 1396

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، دهمین جشن و مراسم سالانه تکریم و تجلیل از بازنشستگان و فرهیختگان مدیریت اکتشاف با حضور پرمهر و صمیمی بازنشستگان گرانقدر، میهمانان عالیقدر و مدیر محترم، معاونین و رؤسای محترم مدیریت اکتشاف در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ در باشگاه شماره یک شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

سید صالح هندی “مدیر اکتشاف” ضمن خوش‌آمدگویی به همکاران سابق در مدیریت اکتشاف، گفت: اینجانب با پیوستن به مدیریت اکتشاف، خود را از همکاران شما دانسته و اکنون افتخار آن را دارم که کماکان می‌توانم از تجارب شما عزیزان استفاده کنم، و این مایه‌ی مباهات من است.

وی افزود: قطعاً و یقیناً دسترنج شما عزیزان در راستای دستیابی به اهداف مدیریت اکتشاف و شرکت ملی نفت ایران است که ما امروزه شاهد موفقیت‌های روزافزون در صنعت نفت هستیم.

 این مراسم که با اجرای برنامه‌هایی همچون: اجرای گروه سنتی آروشا، اجرای تقلید صدا و همچنین اجرای هنرمندانه‌ خواننده مطرح کشور، فریدون آسرایی همراه بود، با اهدای لوح تقدیر به 22 نفر از بازنشستگان عزیز در سال 1395 توسط مهندس هندی “مدیر اکتشاف” از آنان تقدیر و تجلیل گردید.

شهید حبیب‌الله محمودزاده از جمله افرادی بودند که بر اساس سوابق کاری به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند. این شهید بزرگوار در سال 1359 وارد عرصه‌ی خدمت به صنعت نفت شد و در اوایل جنگ با اثابت خمپاره به محل خدمت ایشان در سکوی حفاری، شربت شهادت را نوشید و به غرورآفرینان این صنعت پیوست. در سال 1395 حکم بازنشستگی ایشان صادر و به همراه لوح افتخار توسط مدیر اکتشاف به دختر بزرگوار ایشان در این مراسم اهداء شد. روحشان قرین رحمت الهی باد.

در پایان مراسم بازنشستگان عزیز با ابراز رضایتمندی از برگزاری این‌چنین جشن‌های باشکوه برای آنان، از مدیر اکتشاف و برگزارکنندگان مراسم تقدیر و تشکر کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *