با هدف ارتقا تعامل با مراکز دانشگاهی، پژوهشی و تحقیقاتی مدیریت اکتشاف نفت، دوره های کارآموزی ویژه دانشجویان برگزار می کند

انعقاد تفاهم نامه در حوزه ‌ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار با دانشگاه علوم پزشکی تهران
مرداد 3, 1396
انجام عملیات لرزه نگاری ناحیه دهدشت به روش لرزه نگاری غیر عامل (بر اساس لرزه های طبیعی )
مرداد 3, 1396

 

معاون منابع انسانی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از آغاز به کار دوره‌های کارآموزی ویژه کارآموزان دانشگاه‌ها در محل این مدیریت، خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف ،عباس سلیمانی در تشریح برگزاری دوره های کارآموزی بیان کرد : به شیوه هر سال، طبق تقویم و برنامه‌ریزی آموزشی مدیریت اکتشاف و بر اساس سهمیه‌های در نظر گرفته شده برای هر دانشگاه، کارآموزانی از سوی مراکز دانشگاهی سراسر کشور در رشته‌های ژئوفیزیک، زمین‌شناسی، مهندسی نفت و حفاری برای گذراندن دوره‌های کارآموزی به مدیریت اکتشاف معرفی می‌ شود.

سلیمانی با اشاره به توان علمی و فنی مدیریت اکتشاف به ‌عنوان یک سازمان دانش‌بنیان در سطح صنعت نفت، گفت: این مدیریت با بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت خود نسبت به پذیرش دانشجویانی از دانشگاه‌های سراسر کشور برای گذراندن دوره کارآموزی اقدام کرده است.

وی  توضیح داد: مهمترین بخش دوران دانشجویی، دوران کارآموزی است چرا که در این مرحله دانشجو می‌تواند دانشی که فراگرفته را به منصه ظهور برساند و آن را کاربردی کند.

سلیمانی با اشاره به ماموریت مدیریت اکتشاف در تربیت و پرورش نخبگان و جوانان دانش‌آموخته دانشگاه‌ها، ابراز امیدواری کرد که دانشجویان از برنامه‌های آموزشی در نظر گرفته شده برای آنان توسط اداره آموزش و برنامه‌ریزی مدیریت اکتشاف، حداکثر استفاده و بهره را ببرند.

به گفته وی، برگزاری دوره های کارآموزی می تواند ضمن تحقق بخشی از مسئولیت های اجتماعی مدیریت اکتشاف در محیط پیرامونی، ارتباط ابن مدیریت را با مراکز علمی، دانشگاهی، پژوهشی و تحقیقاتی، افزایش دهد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *