انعقاد قراردادهای بلند مدت پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز

سید صالح هندی در نشست علمی- پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز
تفاهم‌نامه همکاری بین مدیریت اکتشاف و شرکت نفت خزر امضاء شد
مهر 26, 1396
مناقصه شماره 96121-فرآوری و تغذیه اطلاعات نسخه جدید نرم افراز سامانه اطلاعات بالادستی
مهر 26, 1396


نشست علمی- پژوهشی مدیر اکتشاف و هیئت همراه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با رئیس و مسئولین دانشگاه چمران اهواز امروز چهارشنبه 1396/07/26 در سالن جلسات دانشگاه چمران اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران این نشست با هدف بررسی فرصت‌های همکاری علمی پژوهشی بین طرفین در جهت ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین امکان استفاده از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه جهت اجرای قراردادهای پژوهشی بلند مدت در حوزه علوم زمین ( ژئوشیمی ) انجام شد.

مهندس سید صالح هندی ” مدیر اکتشاف ” شرکت ملی نفت ایران ضمن تأکید بر ارتباط مستمر و مداوم که باید بین صنعت و دانشگاه باشد، گفت: مدیریت اکتشاف آمادگی لازم را جهت انعقاد قراردادهای بلندمدت پژوهشی با دانشگاه‌ها را داشته و از این امر استقبال می‌کند.

غلامرضا خواجه “رئیس دانشگاه چمران اهواز” ضمن ابراز خرسندی از این ارتباط صورت گرفته با صنعت نفت، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این دانشگاه را توضیح دادند.

لازم به ذکر است در پایان این نشست، یک تفاهم‌نامه همکاری علمی- پژوهشی بین مدیریت اکتشاف و دانشگاه چمران اهواز به امضاء طرفین رسیده و نیز مقرر شد تا یک ماه آینده، پیشنهادات پژوهشی بین هر دو مجموعه نهایی و اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *