شرکت نفتی توتال فعالیت خود در ایران را آغاز کرد

با صدور مجوز از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
مناقصه شماره 96119-فراخوان شناسایی پیمانکار : خدمات نمودار گیری , مشبک کاری و چاه پیمایی در چاه های خشکی
آبان 16, 1396
مدیر اکتشاف در نشست تخصصی ماهنامه اکتشاف و تولید: ایجاد زنجیره ارزش از طریق به هم پیوستگی شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران
آبان 16, 1396


وزارت تعاون اعلام کرد: درخواست شروع به کار مدیران و کارشناسان شرکت نفتی «توتال ایران بی.وی» در هیئت فنی اشتغال اتباع خارجی مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف به نقل از روابط عمومی اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت نفتی «توتال ایران بی وی» مهرماه امسال در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسه‌های تجاری ایران به ثبت رسید. قرار است این شرکت در زمینه سرمایه گذاری پروژه‌های بالا دستی، میان دستی و پایین دستی نفت و گاز فعالیت کند.

گفتنی است، بیژن زنگنه، وزیر نفت اوایل این هفته در جمع خبرنگاران اظهار کرده بود توتال کار خود را در ایران آغاز کرده است.

به گزارش شانا، نخستین قرارداد جدید نفتی پس از رفع تحریم‌ها دوازدهم تیرماه امسال بین شرکت ملی نفت و کنسرسیوم بین المللی به رهبری شرکت نفتی توتال فرانسه برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی امضا شد. ارزش قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی چهار میلیارد و ٨٠٠ میلیون دلار است که با به ثمر رسیدن آن، روزانه ۵۶ میلیون مترمکعب (معادل ۲ میلیارد فوت مکعب) به ظرفیت برداشت ایران از میدان گازی پارس جنوبی مشترک با قطر افزوده می‌شود.

وزارت نفت، در مدل جدید قراردادهای نفتی، شرکت‌های خارجی را ملزم به شراکت با یک شرکت ایرانی و همچنین سفارش ساخت داخل کالاهای مورد نیاز کرده است.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *