پیام تبریک مدیر اکتشاف به مناسبت ولادت امام رضا (ع)
مرداد 31, 1395
اولویت های اکتشافی شرکت ملی نفت ایران تبیین شد
مرداد 31, 1395

مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن و عترت در مدیریت اکتشاف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در ۱۵ رشته و در دو بخش خواهران و برادران صبح امروز (۳۱ مردادماه) با مدیریت ستاد اقامه نماز شرکت ملی نفت در محل ساختمان مدیریت اکتشاف برگزار شد.
این دوره از مسابقات با حضور کارکنان شرکت ملی نفت ایران، مدیریت ها و واحدهای تابعه و خانواده های آنها در دو بخش کتبی و شفاهی و با استقبال بیش از صد و پنجاه نفر شرکت کننده همراه بود و در دو بخش برادران و خواهران در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.
از موارد مورد آزمون می توان جزء خوانی کل قرآن کریم، حفظ موضوعی، حفظ قرآن کریم و قرائت آن و همچنین پاسخ به مفاهیم قرآنی و نهج البلاغه، اذان و احکام اشاره کرد.
مهندس مدنی زادگان “مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران” از استقبال خوب کارکنان صنعت نفت برای شرکت در این مسابقه ابراز خشنودی کرده و گفت: امید است با برگزاری این برنامه ها، بتوانیم نقشی موثر در کشف استعدادها داشته باشیم.
مهندس هندی “مدیر اکتشاف” نیز تصریح کرد : برای موفقیت هر چه بیشتر در اجرای اهداف سازمانی، برگزاری این مسابقات و حاکم کردن معنویت در فضای کاری لازم و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *