پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

آگهی تملک اراضی: منصور غربی 1
بهمن 14, 1396
ممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در مدیریت اکتشاف برگزار شد
بهمن 14, 1396


مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به همه همکاران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، در پیام علی کاردر آمده است: «ایام الله دهه فجر، تجلی حماسه ماندگار و الهام بخشی است که صفحه‎ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود و نسیم روحبخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود.

با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه‎های اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد؛ به طوری که نام ایران در حوزه های علمی و صنعتی بلندآوازه شد. از این رهگذر، صنعت نفت نیز تحولات زیادی را تجربه کرده است. امروز در جای جای میهن عزیزمان؛ از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، کارکنان خدوم شرکت ملی نفت ایران کمر همت به آبادانی این سرزمین بسته اند تا براساس وظیفه ملی، با تلاش و همدلی در کنار هم آینده بهتری را برای کشورمان رقم زنند.

اینجانب در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به کارکنان ارجمند خانواده بزرگ صنعت نفت تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سعادت و بهروزی توأم با خیر و برکت را برای ایشان و خانواده‎های گرانقدرشان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *