مناقصه 96127: خرید 500 بشکه 25 کیلو گرمی کاستیک سودا
فروردین 27, 1397
امضاء 2 قرارداد بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران
فروردین 27, 1397

مدیریت اکتشاف با هدف تأمین 2 دکل حفاری خشکی HP2000 و خدمات جانبی برای هشت حلقه چاه اکتشافی و بهره‌مندی از خدمات لوله مغزی سیار برای 10 عملیات در 2 چاه اکتشافی در خلیج فارس، با شرکت ملی حفاری ایران 2 قرارداد که به صورت مناقصه انجام شد، امضاء کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، مراسم امضاء این 2 قرارداد با حضور سیدصالح هندی مدیر اکتشاف و سپهر سپهری مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران، معاونین و مدیران ارشد هر دو مجموعه در روز دوشنبه 1397/01/27 در مدیریت اکتشاف برگزار شد.

در این مراسم مهندس سیدصالح هندی ضمن ابراز خرسندی از امضاء این 2 قرارداد با شرکت ملی حفاری ایران، گفت: به سبب سابقه همکاری طولانی مدت مدیریت اکتشاف با شرکت ملی حفاری ایران و آگاهی این مدیریت از سطح دانش و تجربه و حرفه‌ای‌گری شرکت ملی حفاری ایران، آرامش خاطر و اطمینان برای ما ایجاد شده و در صدد هستیم تا نوع قراردادها را با توجه به توان و مسئولیت پیمانکاران، تغییر داده و به مرور هر آنچه را که در توان مجریان پروژه‌ها می‌بینیم به آن‌ها واگذار نمائیم.

وی در ادامه افزود: امیدواریم با بالا بردن بهره‌وری لازم همراه با کاهش زمان و افزایش کیفیت، بتوانیم تعداد چاه‌های بیشتری را توسط این 2 دکل حفاری در طی 3 سال حفاری داشته باشیم.

همچنین مهندس سپهر سپهری در سخنان خود به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت ملی حفاری ایران و حضور فعال در پروژه‌های داخلی و بین‌المللی اشاره و از تقویت همکاری‌های دیرینه با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اظهار خشنودی کرد.

ایشان در ادامه بیان کرد: شرکت ملی حفاری ایران فعالیت خود را با نگرش جدید دنبال می‌کند و در این راستا امضای قرارداد با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در سال حمایت از کالای ایرانی، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مایه خیر و برکت خواهد شد.

شایان ذکر است، قرارداد تأمین دو دکل حفاری به همراه خدمات جانبی جهت حفاری 8 حلقه چاه در مناطق خشکی ایران طی مناقصه‌ای از سوی مدیریت اکتشاف با حضور 20 شرکت برگزار شد که از میان آن‌ها شرکت ملی حفاری ایران برنده این مناقصه شد.

همچنین انجام “خدمات دستگاه لوله مغزی سیار برای 10 عملیات در 2 چاه اکتشافی در خلیج فارس به مدت 30 ماه”، نیز طی برگزاری مناقصه‌ای به شرکت ملی حفاری ایران واگذار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *