در اتفاقی کم سابقه توسط کارشناسان مدیریت اکتشاف انجام شد :راندن جداری “20 و نصب کفشک در عمق 1434 متری
اردیبهشت 16, 1397
با حضور گسترده شرکت‎های داخلی و خارجی / بلوک‎های اکتشافی-توسعه‎ای شرکت ملی نفت ایران معرفی شد
اردیبهشت 16, 1397

چهارده بلوک اکتشافی-توسعه‌ای شرکت ملی نفت ایران از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، در بیست سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت معرفی می‌شود

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، این مدیریت در نظر دارد با استفاده مطلوب از فرصت برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، 14 بلوک اکتشافی را که مساحتی بالغ بر حدود 80 هزار کیلومتر مربع را دربرمی‌گیرد به شرکت‌های داخلی و خارجی معرفی کند.

این بلوک‌ها در حوضه‌های رسوبی شناخته شده و توسعه نیافته واقع شده‌اند که جزئیات آن در جریان نشست، معرفی و ارائه خواهد شد.

نشست معرفی بلوک‌های اکتشافی-توسعه‌ای شرکت ملی نفت ایران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی، 17 اردیبهشت ماه همزمان با دومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، راس ساعت 10.30 در سالن شماره 3 خلیج فارس (سالن صدف) برگزار می‌شود.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از امروز یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 آغاز به کار کرده و تا 19 اردیبهشت ماه، پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

غرفه شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه آن (مدیریت اکتشاف و …)، در سالن 7 و 8 نمایشگاه آماده‌ی پاسخگویی به مراجعین محترم می‌باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *