مناقصه شماره 97111: گرانیسنجی و مغناطیس سنجی کپه داغ شرقی
مرداد 2, 1397
مناقصه شماره 95121: خرید مواد شیمیایی بصورت پکیج (باریت، نمک، فروبار و بنتونایت)
مرداد 2, 1397

 

 

معاون وزیر نفت در امور نظارت بر منابع هیدروکربوری ماهنامه اکتشاف و تولید را ارزشمندترین نشریه صنعت نفت دانست و بیان کرد: این ماهنامه بستر مناسبی برای بررسی و انتشار پیشرفت های علمی و فنی روز دنیا در حوزه های مرتبط با صنعت نفت فراهم کرده است.

 

  1. به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، رکن‌الدین جوادی در نشست هم اندیشی اعضای تحریریه ماهنامه علمی – ترویجی اکتشاف و تولید نفت و گاز (دوشنبه، اول مرداد ۱۳۹۷) برگزار شد، با اشاره به اهمیت توجه به تکنولوژی روز و مباحث علمی مطرح شده در سطح اول علم دنیا، اظهار کرد: مباحث علمی و فنی مطرح شده در این نشریه نیاز روز صنعت است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.
  1. وی با بیان اینکه باید نظرات مخاطبان و خوانندگان این مجله به صورت مستمر پایش و ارزیابی شود، افزود: مشارکت جوانان متخصص و نخبگان صنعت نفت برای انتشار مطالب جدید و به روز در این ماهنامه باید افزایش یابد و در این مسیر نیاز است تعامل جدی‎تری صورت گیرد.
  1. جوادی با بیان اینکه سرعت رشد علم و تکنولوژی جدید در دنیا بسیار فراتر از حد انتظار است، افزود: با این وضعیت ضرورت دارد بدنه متخصص و با دانش صنعت با این نشریه پیوند و ارتباط بیشتری ایجاد کنند تا امکان بررسی و تحلیل علم و تکنولوژی روز فراهم شود و با درک درست از صنعت می توان در ترویج مباحث جدید و ترسیم افق های نو نقش آفرینی کرد.
  1. در این نشست محمد ناصری، رئیس روابط‌عمومی شرکت ملی نفت ایران و مدیرمسئول ماهنامه علمی ترویجی اکتشاف و تولید، بیژن مستقل، سردبیر و همچنین اعضای تحریریه این ماهنامه علمی، ضمن معرفی بخش‌های مختلف این نشریه، به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات منتشر شده و برنامه‌های آینده این نشریه پرداختند.
  1. لازم به ذکر است ماهنامه اکتشاف و تولید نفت و گاز به عنوان نشریه تخصصی منحصر به فرد داخلی در حوزه بالادستی صنایع نفت و گاز کشور در زمینه های مدیریتی، فنی و علمی شاخه های اصلی این حوزه از جمله مهندسی بهره‌ برداری از میادین نفت و گاز، مهندسی مخازن هیدروکربوری، مهندسی حفاری و علوم زمین(ژئوشیمی مخزن، ژئوفیزیک،زمین شناسی نفت و …) فعالیت می‌کند. این ماهنامه به همت روابط‌عمومی شرکت ملی نفت ایران به منظور اطلاع‌رسانی در خصوص آخرین تحولات، فن آوری‌ها و تحقیقات علمی در زمینه علوم مربوط به حوزه بالادستی صنعت نفت شامل فعالیت‌های اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، ایمنی، بهداشت و محیط زیست منتشر می‌شود.

 

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران

دیدگاه ها بسته شده است