مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران: فاز نخست قراردادهای پژوهشی حوزه اکتشاف در شرف تکمیل است
آبان 28, 1397
با حضور معاون وزیرنفت در اهواز،آیین تجلیل و معارفه مدیران ۳ شرکت نفتی برگزار شد
آبان 28, 1397

امروز یکشنبه مورخ 1397/08/27، مراسم معارفه آقایان: دکتر معلمی، مهندس جولاپور و مهندس بنائی و تکریم آقای مهندس نعمت‌اللهی با حضور مدیر، معاونین و روسای محترم در سالن کنفرانس مدیریت اکتشاف برگزار شد.

در این مراسم آقای سیدصالح هندی مدیر محترم اکتشاف ابتدا با تقدیم لوح تقدیر به آقای رحیم‌نعمت‌اللهی، مراتب سپاس و قدردانی خود را در طول تصدی ایشان در سمت معاونت بلوک‌های اکتشافی و مشارکت‌های خارجی ابراز کرده و ضمن تبریک فرارسیدن دوران بازنشستگی، سلامتی و موفقیت ایشان را، از خداوند متعال خواستار شدند.

همچنین حکم انتصاب آقای علی اصغرجولاپور به عنوان معاونت مدیر در بلوک‌های اکتشافی و مشارکت‌های خارجی، آقای سیدعلی معلمی به عنوان معاونت مدیر اموراکتشاف و آقای علی بنائی به عنوان معاونت مدیر در امورمالی، توسط مدیر محترم به ایشان ابلاغ شد.

لازم به ذکر است، آقای علی اصغرجولاپور دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته زمین‌شناسی بوده و از سوابق ایشان می‌توان به دوران تصدی ایشان در سمت سرپرست معاونت اموراکتشاف مدیریت اکتشاف و انتخاب ایشان به عنوان کارمند نمونه شرکت ملی نفت ایران در سال 1386، مجری طرح‌های مدیریت اکتشاف اشاره کرد.
همچنین آقای سیدعلی معلمی با تحصیلات دکتری زمین‌شناسی، معاونت طرح‌های مطالعاتی پژوهشکده ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز، مشاور مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت و عضو و جانشین مدیر اکتشاف در شورای علمی مدیریت اکتشاف و استادیار و پژوهش دانشگاه، از سوابق کاری ایشان می‌باشد.
آقای علی بنائی نیز با تحصیلات کارشناسی ارشد حسابداری، سمت‌هایی همچون کارشناس برنامه‌ریزی و منابع مدیریت اکتشاف، کارشناسی حسابداری طرح‌ها و سندرسی مدیریت اکتشاف و تدریس در دانشگاه، از سوابق کاری ایشان می‌باشد.

 

  

  

 

  

  

 

 

دیدگاه ها بسته شده است