مراسم معارفه و تکریم معاونین محترم امور اکتشاف، بلوک‌ها و مالی برگزار شد
آذر 10, 1397
هفتمین همایش سالانه مهندسی نفت پلی تکنیک
آذر 10, 1397

 

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: آن‌هایی که می‌خواهند ما را به سستی بکشانند، این آرزو را با خود به گور می‌برند.
به نقل از خبرگزاری شانا، مسعودکرباسیان عصر روز چهارشنبه (هفتم آذرماه) در آیین تجلیل و معارفه مدیران پیشین و جدید شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب، شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: افتخارم ایناست که در مسئولیت جدید، نخستین سفرم به استان خوزستان است؛ استانی که منشا تاریخ نفت و سرمایه ارزشمند کشور است. آرامش امروز ما، مرهون خوزستان است که خط اول در دوران جنگ تحمیلی بود.
وی با بیان این‌ که حامل پیام قدردانی وزیر نفت از کارکنان این سه شرکت است، گفت: اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی به معنای واقعی در نفت جریان دارد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران یاد آورشد: دولت برای تحویل لایحه بودجه سال ۹۸ به مجلس تا ۱۵ آذرماه، درسه شیفت مشغول فعالیت است.
کرباسیان بر استفاده از نیروهای متخصص جوان در صنعت نفت تأکید کرد و گفت: مجموعه تلاش‌هایی که در صنعت نفت و شرکت ملی نفت ایران انجام می‌شود باید به ‌خوبی بازتاب داده شود. برای نمونه افزایش تولید پس از تحریم‌ها، اقدام‌های ارزشمند صنعت نفت در حوزه حفاری یا فعالیت توسعه‌ای در غرب کارون تنها بخشی از فعالیت‌های انجام شده در این شرکت ست.
وی حضور نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در آیین قدردانی از مدیران سه شرکت نفتی را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: این حضور نشان می‌دهد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قدردان تلاشگران صنعت نفت هستند.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به حضور استاندار خوزستان نیز در این آیین اشاره کرد و افزود: تجربه، دلسوزی و پیگیری، آقای شریعتمداری را جزو استانداران جسور و موفق کشور قرار داده است.
کرباسیان با قدردانی از مدیران ‌عامل پیشین شرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب، شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران یاد آور شد: با در نظر گرفتن ظرفیت‌های قانونی به‌ طور حتم در آینده باز هم از توانمندی‌های این عزیزان استفاده خواهیم کرد.
احمدمحمدی، جهانگیر پورهنگ و سیدعبدالله موسوی هفته گذشته به عنوان مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب، شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران منصوب شدند.

 

      

 

       

 

    

 

دیدگاه ها بسته شده است