موفقیت ایران در بازار نفت فراتر از انتظارها بوده است
خرداد 29, 1395
ایران پررونق ترین بازار تجهیزات و کالاهای نفتی می شود
خرداد 29, 1395

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از توسعه به عنوان مهمترین محور و هدف در فعالیتهای شرکت ملی نفت ایران نام برد و گفت: از هر تلاشی که مسیر توسعه را در صنعت نفت هموار سازد، دریغ نمی کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مدیریت اکتشاف، علی کاردر صبح امروز (شنبه، ٢٩ خردادماه) در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی نفت ایران و تودیع رکن الدین جوادی، مدیرعامل سابق این شرکت، با بیان این مطلب افزود: جریان اقتصاد کشور، بسیاری از مشکلات از جمله بیکاری و … را مرتفع می سازد و صنعت نفت در این زمینه می تواند نقشی محوری ایفا کند.

وی از همکاری با مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت ایران به نیکی یاد کرد و با قدردانی از حسن ظن وزیر نفت برای انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: اگرچه پذیرفتن این مسئولیت برایم سخت بود، اما با هدف خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و کمک به تداوم روند توسعه در کشور، آن را قبول کردم و امیدوارم بتوانیم با همراهی مجموعه شرکت ملی نفت ایران، در عمل به تعهدها و تحقق اهداف مدنظر موفق باشیم.
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (٢٩ خردادماه) با حضور وزیر نفت و معاونان وزیر و دیگر مدیران ارشد صنعت نفت در سالن شهیدبهشتی ساختمان مرکزی وزارت نفت برگزار شد.

منبع: خبرگزاری شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *