وزیر نفت خبرداد، کشف یک ذخیره جدید نفتی در آبادان
بهمن 3, 1397
مناقصه شماره: 97137 خرید 900 تن نمک پتاسیم کلراید TE-9740257-XLS
بهمن 3, 1397

سومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت توسط انجمن ژئومکانیک نفت ایران و با همکاری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، دانشگاه صنعتی شاهرود و انجمن اروپایی مهندسین و محققین علوم زمین(EAGE) در روزهای دوم و سوم بهمن‌ماه در مخل مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با هدف بستر سازی مناسب جهت تبادل تجربیات متخصصین، پزوهشگران و صاحب نظران دانشگاه و صنعت، در خصوص ژئومکانیک نفت و کاربردهای آن در صنایع بالادستی نفت و گاز کشور برگزار شد.

در این مراسم پس از سخنرانی آقای دکتر رمضان‌زاده رئیس کنفرانس و آقای دکتر نیکخواه دبیر علمی کنفرانس، آقای دکتر حاجیان رئیس پژوهش و فناوری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، آقای دکتر فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود، به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این کنفرانس مجموعه متنوعی از سخنرانی‌های کلیدی متخصصین ملی و بین‌المللی، میزگردهای تخصصی(پانل)، ارائه مقالات، سمینارهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جنبی ارائه شد. از مهم‌ترین برنامه‌های انجام شده در این کنفرانس، می‌توان به امضای قرارداد دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشگاه واترلو کانادا جهت همکاری بلندمدت در طرح کلان ژئومکانیک نفت اشاره نمود.

دیدگاه ها بسته شده است