شانزدهمین همایش تعالی سازمانی و اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی به بنگاهای سرآمد کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی
اسفند 13, 1397
پیام تبریک مدیر اکتشاف به مناسبت فرارسیدن نوروز 1398
اسفند 13, 1397

مدیریت اکتشاف بار دیگر و با گذشت 17 ماه تلاش تمامی همکاران، پس از دریافت جایزه تعالی سازمانی، گواهینامه­ استاندارد حوزه تخصصی نفت- گاز و پتروشیمی، استاندارد پایه، استاندارد آموزش و HSE (ISO/TS29001، ISO 9001، ISO 10015، HSE-MS) را با موفقیت دریافت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، جلسه اختتامیه و دریافت گواهینامه با حضور مدیر، معاونین و رؤسای محترم و نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت روز دوشنبه مورخ 97/12/13 در سالن جلسات مدیریت اکتشاف برگزار شد.

در این جلسه پس از ارائه گزارشی توسط رییس اداره مهندسی سیستم­ها و بهره‌وری، ممیزان شرکت IMQ ایتالیا، گزارشی جامع از یافته­ های خود طی 3 روز ممیزی را ارائه کردند. در این گزارش سرممیز، ضمن اشاره به سطح بالای دانش پرسنل سازمان و بی­ رقیب بودن مدیریت اکتشاف، بیان کرد: ممیزی در سطح و اندازه نام مدیریت اکتشاف موشکافانه و سختگیرانه انجام شده و از استقبال و اشراف نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت بر استانداردها خرسندیم.

همچنین مهندس هندی”مدیر محترم اکتشاف”، با بیان اینکه عملکرد سیستم مدیریت کیفیت طی سال­های اخیر تفاوت کرده، تصریح کرد: تاکنون در 25 مراسم اختتامیه ممیزی حضور داشتند، اما سطح ممیزی انجام شده در مدیریت اکتشاف، از نظر علمی و کاربردی بودن آن بسیار بالاتر از سایر ممیزی­ها بوده است.

وی در پایان ضمن تشکر از تلاش و همکاری نمایندگان سیستم مدیریت کیفیت طی یکسال و نیم گذشته، موفقیت سازمان را در کسب گواهینامه­ های مذکور به تمامی همکاران تبریک گفتند.

دیدگاه ها بسته شده است