حفر نخستین حلقه چاه میدان نفتی منصوری غرب
اردیبهشت 28, 1398
سپاس و قدردانی از خانواده محترم زاهدیان‌نژادی در روز 31 اردیبهشت به نام روز اهداء عضو
اردیبهشت 28, 1398

روز گذشته جمعه مورخ 98/02/27، فینال مسابقات فوتسال جام رمضان-یادواره مرحوم دکتر قائمی در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار و تیم‌های فلات قاره، مدیریت اکتشاف و انرژی تهران به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف، مسابقات فوتسال جام رمضان (یادواره مرحوم دکتر قائمی) با حضور هشت تیم: مدیریت اکتشاف، فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت و پژوهشگاه صنعت نفت از بخش دولتی و تیم‌های تهران انرژی، انرژی توانا، انرژی پاسارگاد و دانا انرژی از بخش خصوصی حوزه بالادستی صنعت نفت، به میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت و توسط شرکت انرژی توانا در شب‌های ماه مبارک رمضان با هدف ایجاد فضایی دوستانه و ورزشی و تحکیم ارتباط و همبستگی میان مدیران و کارشناسان حوزه بالادستی صنعت نفت در طی یک هفته برگزار شد.

در پایان این مسابقات، با حضور مدیران ارشد تیم‌های شرکت‌کننده، از بهترین دروازبان، آقای گل و برترین تیم از لحاظ اخلاق، با اهدای لوح سپاس تقدیر به‌عمل آورده شد.

شایان ذکر است مرحوم دکتر قائمی به عنوان انسانی والا، دانشمندی فرزانه و فرهیخته، کارآفرین، میهن‌دوست و مدافع حقوق ملی، سالیان متمادی در دانشگاه، صنعت نفت و شرکت‌های دانش‌بنیان در حال خدمت بوده و در سال 1397 دارفانی را وداع کردند. روحشان شاد و یادشان گرامی

 

  

دیدگاه ها بسته شده است