مسابقات فوتسال جام رمضان (یادواره مرحوم دکتر قائمی) برگزار شد
اردیبهشت 31, 1398
مناقصه شماره: 98102 خرید 6000 تن پودر باریت LS- 9740262 -TE
اردیبهشت 31, 1398

سی و یک اردیبهشت ماه به نام روز اهداء عضو نامگذاری شده است، به همین مناسبت بر خود واجب دانستیم تا ضمن قدردانی از آقای مسعودزاهدیان‌نژادی ” همکار گرامی در مجموعه انبار کوار مدیریت اکتشاف” و خانواده محترم ایشان برای بزرگ‌دلی و مهربانی‌شان در موافقت اهداء عضو فرزند عزیزشان، یاد و خاطره آن عزیز را نیز گرامی بداریم.

جوان ناکام مرحوم محمد رسول زاهدیان‌نژادی متولد 1376/09/16 بوده و در هنگام حادثه دلخراش تصادف که منجر به فوت ایشان شد، در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندر عباس، در منطقه عملیاتی ابوموسی در حال گذراندن وظیفه مقدس سربازی بودند.

شادروان در روز بیست و هشتم اسفند سال 1397 با موافقت مافوق خود برای مرخصی چند روزه و دیدن خانواده خود عازم شهر شیراز می‌شود که در یک سانحه دلخراش تصادف، دچار مرگ مغزی شده و به کما می‌رود. پس از دو روز با تشخیص تیم پزشکی مبنی بر عدم بازگشت به زندگی دوباره‌ی مرحوم، پیشنهاد عضو بدن وی به خانواده ایشان داده می‌شود.

در نهایت در روز 1398/01/01 با موافقت و تصمیم‌گیری قلب بزرگ و مهربان والدین محمدرسول عزیز، هشت عضو بدن ایشان به نیازمندان پیوند عضو اهداء می‌شود.

طبق مقررات جاری پزشکی، افشای هرگونه نام و مشخصات گیرندگان عضو به خانواده متوفی ممنوع است، اما براساس خبرهای دریافت شده در این حد مطلع شدیم که از 8 عضو اهدایی آن شادروان، کبد ایشان به یک جوان 22 ساله پیوند داده شده و از مرگ حتمی نجات یافت.

روز دوم فروردین 1398 پیکر بی‌جان اما نجات دهنده‌ی زندگی چند تن از هموطنانش، در جوار گلزار شهدای دهستان طسوج واقع در امامزاده ابوالقاسم (ع) شهرستان کوار آرام گرفت. روحش شاد و یادش گرامی

امروز سه شنبه مورخ 1398/02/31 در روز اهداء عضو اهدای زندگی، با اهدای لوح سپاس از خانواده آن مرحوم دلجویی و تقدیر شد.

 چه سعادتی‌ست برای یک انسان که حتی پایان زندگی دنیویش، آغازگر زندگی دوباره انسانی دیگر باشد.

روز 31 اردیبهشت روز اهداء عضو گرامی باد.

       

دیدگاه ها بسته شده است