مناقصه شماره: 98102 خرید 6000 تن پودر باریت LS- 9740262 -TE
خرداد 7, 1398
با صدور پیامی از سوی مسعود کرباسیان، اقدام‎های شرکت ملی نفت ایران در راستای حفاظت از محیط زیست تشریح شد
خرداد 7, 1398

 

دومین نشست شورای راهبری طرح پژوهشی «توسعه فناوری‌های نوین ژئوشیمیایی اکتشافی با تأکید بر الگوسازی حوضه‌های رسوبی در ناحیه دزفول شمالی» برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، در این نشست، آخرین اقدام‌های انجام‌شده درباره خروجی‌های حاصل از فعالیت‌های بسته نخست و نقشه راه فناوری ارائه‌شده بررسی شد و اعضای کمیته راهبری و کمیته تخصصی گزارش‌ خروجی‌های بسته نخست را تأیید کردند.

همچنین در این نشست، مقرر شد به‌منظور دستیابی به فناوری نو ژئوشیمیائی اکتشافی، پیشنهادهای ارائه شده برای ادامه طرح در سال‌های آینده با تاکید بر الگوسازی هیدروکربنی حوضه رسوبی (در قالب پروژه‌های تحقیقاتی) ادامه یابد.

بر اساس این گزارش، اسفند ماه سال ۹۶ شرکت ملی نفت ایران با امضای قرارداد همکاری با پنج دانشگاه کشور، توسعه زیرساخت‌های علمی و فناوری در کشف منابع هیدروکربوری را در دستور کار قرار داد؛ قراردادهایی که براساس اعلام مدیریت پژوهش و فناوری و همچنین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، طبق برنامه در حال پیشرفت است.

قرارداد توسعه فناوری‌های نوین ژئوشیمیایی اکتشافی با تاکید بر الگوسازی حوضه‌های رسوبی در ناحیه دزفول شمالی بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه شهید بهشتی امضا شده است.

منبع: خبرگزاری شرکت ملی نفت ایران

دیدگاه ها بسته شده است