میدان گازی ارم در جنوب استان به جمع میدان‌های گازی مستقل کشور افزوده شد
مهر 21, 1398
مناقصه شماره: 98120 خرید 400 بشکه 55 گالنی (بشکه 208 لیتری) گلایکول XLS- 9840252 -TE
مهر 21, 1398

دو قرارداد مهم پانیذ و باشت بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت تنکو و عملیات اکتشاف امروز یکشنبه مورخ 1398/07/21 امضاء شد.

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، طی مراسمی با حضور جناب آقای دهقان “معاون امور توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران” جناب آقای سیدصالح‌هندی “مدیر اکتشاف”، جناب آقای منوچهری “مدیرعامل شرکت اویک” و جناب آقای عساکره “مدیرعامل شرکت تنکو” و با حضور اصحاب رسانه در سالن اجتماعات وزارت نفت دو قرارداد اکتشافی باشت و پانیذ امضاء و کشف میدان گازی ارم اعلام شد.

در این مراسم سیدصالح‌هندی “مدیر اکتشاف” بیان داشت: سرمایه‌گذاری روی دیتاهای لرزه‌نگاری و ژئوفیزیکی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است و دیتاهایی که در حال حاضر  جمع‌آوری می‌شوند شاید در 5 الی 6 سال آینده مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که وزیر محترم نفت در صحبت‎‌هایشان فرمودند با امیدواری کامل و سرزنده ماموریت‌ها را با نگاه به آینده روشن دنبال می‌کنیم.

 مدیر اکتشاف پیام دیگر این قراردادها را اینگونه بیان کرد: ما به استقبال تحریم نمی‌رویم و ایران کلاً اهل تعامل است و با غالب شدن تحریم‌ها تسلیم نمی‌شویم، هر چند بخشی از این قراردادها مقرر بود به واسطه اعلام آمادگی شرکت‌های خارجی انجام شود، اما در شرایط فعلی، این قراردادها با شرکت‌های داخلی امضاء و اجرا می‌شود که بسی مایه امیدواری و خوشحالی است.

وی خاطر نشان کرد که مدیریت اکتشاف از سال 1395 از یک سازمان وظیفه‌ای به یک سازمان پروژه محور تغییر رویکرد داشته است وبرای به بار نشستن رویکرد جدید زمان لازم است، که از سال گذشته اکتشافات ناشی از رویکرد جدید مدیریت اکتشاف، نمایان است و از این به بعد شاهد خبرهای خوب برای ملت ایران خواهیم بود.

  

 

  

 

دیدگاه ها بسته شده است