الزام‌های پیشگیری و کنترل ابتلا به کرونا در صنعت نفت ابلاغ شد
اسفند 11, 1398
مناقصه شماره: 98124″ رقومی سازی، تغذیه و بروزرسانی اطلاعات مدیریت اکتشاف”
اسفند 11, 1398

در چهلمین جلسه شورای مدیران اکتشاف، که به صورت فوق‌العاده و با حضور تمامی معاونین، مدیران و رؤسای ادارات در روز شنبه مورخ 1398/12/10 در این مدیریت تشکیل شد، جناب آقای مهندس هندی مدیر اکتشاف ضمن دریافتآخرین گزارشات از اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس در سازمان، توسط معاون منابع انسانی و رئیس ادارهHSE دستورات لازم را صادر و ابلاغ نمودند.

مهندس هندی با بیان اینکه کشور به معنی واقعی وارد یک بحران شده که باید به عنوان یک واقعیت آن را پذیرفت و نسبت به آن نه بزرگنمائی کرد و نه اینکه آن را ساده انگاشت. گفت؛ نحوه مواجهه با بحران بسیار مهم است بطوری که برخورد و عکس العمل افراد در مقابل یک بحران  نتایج متفاوتی را در برخواهد داشت. ایشان با اشاره به اینکه باید به استرس و ترس غلبه نمود و آرامش را هم برای خود و هم محیط زندگی و محیط کار فراهم کرد، گفت: مراقبت‌های شخصی و بهداشت فردی از الزامات پیشگیری هست که باید بطور جدی و در حد معقول رعایت شود تا فرد بتواند به بقیه نیز کمک نماید.

مدیر اکتشاف گفت، برای عبور از این بحران، ضمن رعایت دقیق نظم، باید از یک وحدت فرماندهی که به عنوان فرمانده میدان تعیین شده تبعیت نموده و هرکس به وظایف تعیین شده خود به دقت عمل نماید.

ایشان گفت، ضمن اطلاع‌رسانی صحیح که از موضوعات بسیار جدی در امر بحران می‌باشد مبارزه جدی با شایعه و شایعه پراکنی و نشر اخبار دروغ باید صورت پذیرد چرا که شایعات موجب تشویش اذهان عمومی می‌گردد و وضعیت را وخیم‌تر می‌نماید. دقت نمایید که اخبار را از مجاری مطمئن دریافت نمائیم و تحت تأثیر جو نیز قرار نگیریم.

همه مسئولین وظیفه دارند که ارتباط صمیمی با زیرمجموعه‌ ادارات خود برقرار نموده و ضمن روحیه بخشی به کارکنان جویای احوال و سلامتی آنان از وضعیت تجهزات و ملزوماتی که برای ادارات در نظر گرفته شده باخبر و در صورت نیاز شرایط را برای کنترل بهترگزارش نمایند.

مدیر اکتشاف، دستور ویژه‌ای نیز جهت حفظ سلامت کارکنان اقماری، انبار ری و انبار کوار صادر نمودند تا با رعایت الزامات پیشگیرانه، سلامت افراد و خانواده‌های این عزیزان نیز بیشتر مدنظر قرار بگیرد.

در پایان مدیر اکتشاف، دستورات، پیشنهادها و راهکارهائی برای حفظ سلامتی تمام کارکنان مدیریت اکتشاف به معاونین، مدیران و کمیته سلامت اکتشاف صادر نمودند.

دیدگاه ها بسته شده است