مناقصه شماره: 98124″ رقومی سازی، تغذیه و بروزرسانی اطلاعات مدیریت اکتشاف”
فروردین 26, 1399
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران: تمام حوضه‌های رسوبی کشور شناسایی و اولویت‌بندی شده‌ است
فروردین 26, 1399

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت اکتشاف، چهل و یکمین جلسه شورای مدیران به ریاست آقای مهندس هندی با محوریت بررسی دستوالعمل شماره 3 ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کووید 19 در صنعت نفت و با حضور دکتر انصاری‌فرد رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران روز سه‌شنبه 99/01/26 از ساعت 7:30 صبح در مدیریت اکتشاف برگزار شد.

این جلسه که اولین جلسه رسمی شورای مدیران اکتشاف در سال 99 بود بعنوان اولین جلسه توجیهی مدیران عالی یک سازمان با ارائه مدل نهائی و علمی ستاد مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران در پیاده سازی چگونگی اجرای بخشنامه‌های صادره ستاد مرکزی نفت و در راستای دستورالعمل‌های ابلاغی مقام عالی وزارت نیز رقم خورد.

دکتر انصاری‌فرد رئیس پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران با تشریح ورژن نهائی و علمی پیاده سازی دستورالعمل‌های صادره در سطح نفت، گفت: خوشحالم که استارت این جلسه توجیهی مهم در سطح شرکت نفت با پیشنهاد و استقبال مهندس هندی از مدیریت اکتشاف نفت شروع می‌شود.

ایشان این جلسه را بسیار ارزشمند و کاربردی عنوان کرد و گفت به تأسی از این جلسه، از فردا نشست‌های بعدی را در سایر شرکتهای تابعه نفت برگزار خواهیم کرد.

دکتر انصاری‌فرد از اقدامات زودهنگام و منسجم مدیریت اکتشاف نیز در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس درسطح شرکت نفت تمجید کردند.

درچهل‌ویکمین جلسه شورای مدیران اکتشاف ، مهندس سید صالح هندی مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با اشاره به شروع این بیماری ازاواخر سال گذشنه و تداوم آن در کشور در سال جدید، ضمن تشکر از اقدامات ادارات و عوامل اجرایی‌ بویژه کمیته سلامت و همکاری خوب کارکنان اکتشاف، گفت با توجه به تداوم این بیماری و همه‌گیر شدن آن، بایستی با حفظ تمام دستورالعمل‌های بهداشتی،  اقدامات و برنامه‌ریزی‌های منسجم‌تر و اختصاصی‌تر با رویکرد علمی و مغزافزاری در ستاد و پروژه‌های مدیریت اکتشاف لحاظ شود.

مهندس هندی با اشاره به بخشی از عملکرد و اقدامات موفق مدیریت اکتشاف درسال 98 اهداف و برنامه‌های مدیریتی و سازمانی اکتشاف را با تأسی از سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغیشرکت ملی نفت به مدیریت اکتشاف درسال 99 تشریح کردند و با توجه به اینکه ایشان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران هسنند،پتانسیل‌های اجرایی و سازمانی اکتشاف در سال 99 را مثبت و خوب ارزیابی نمودند.

مهندس طاووسی رئیس HSE مدیریت اکتشاف نیز به عنوان نماینده کمیته سلامت این مدیریت، گزارشی از اقدامات جاری و صورت پذیرفته توسط این کمیته از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون را تشریح و ارائه نمودند.

دیدگاه ها بسته شده است