امضاء تفاهم نامه همکاری با پژوهشگاه صنعت نفت
اردیبهشت 17, 1395
تفاهم‎نامه همکاری میان مدیریت اکتشاف و نفت مناطق مرکزی امضا شد
اردیبهشت 17, 1395

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی مدیریت اکتشاف، مدیر اکتشاف در توضیح قرارداد امضا شده میان این مدیریت و پژوهشگاه صنعت نفت، گفت: با کمک این قرارداد، در آینده برخی از پروژه های مشترک بدون نیاز به برگزاری مناقصه و به صورت حساب فی مابین اجرا می شود.

سید صالح هندی در حاشیه نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت با اشاره به توانمندی بالای پژوهشگاه صنعت نفت در حوزه بالا دستی، گفت: بخشی از فعالیت های این پژوهشگاه مخصوصا در پردیس بالادستی در مدیریت اکتشاف قابل به کارگیری است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا مدیریت اکتشاف از پژوهشگاه صنعت نفت در خواست کرد تا تفاهم نامه ای برای تسهیل و تسریع در فعالیت های مشترک ایجاد شود. به کمک این تفاهم نامه برای انجام طرح های مشترک مابین پژوهشگاه صنعت نفت و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران نیازی به عقد قرارداد نیست و بدون طی کردن مراحل اضافی می توانیم نیازهای خود را به پژوهشگاه اعلام کنیم و بحث های مالی از طریق حساب فی ما بین حل می شود.

هندی با تاکید بر علاقه این مدیریت به استفاده از دانش پژوهشگاه صنعت نفت، تصریح کرد: پژوهشگاه صنعت نفت در گذشته تجربه این نوع همکاری را با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب داشته است و هم اکنون ما از همان تجربه استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *