مراسم گرامی‌داشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی + عکس
دی 13, 1399
تجدید دونوبت آگهی فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه شماره: 99121 ترمیم، تعمیرات، احداث و حفظ و نگهداری از جاده‌ها و محل چاه‌های اکتشافی
دی 13, 1399

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب – آیه ۲۳)

این روزها مصادف است با ایام غمبار فاطمیه و سالروز شهادت اسوه بانوان عالم حضرت فاطمه ‌الزهرا (س) و مقارن شده با سالگرد ترور سردار شهید قاسم سلیمانی و چهلمین روز ترور شهید محسن فخری زاده که به عنوان هفته مقاومت نامگذاری شده تا همواره به یاد داشته باشیم برای آرامش، امنیت و پیشرفت ایران اسلامی چه مردان غیور، ولایتمدار و خستگی ناپذیری را از دست داده ایم.

سردار سلیمانی تنها یک سرباز و ژنرال نظامی نبود بلکه به تعبیر مقام معظم رهبری مکتبی ایجاد کرد در راستای اسلام ناب محمدی و اندیشه‌های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و دکتر فخری‌زاده نه تنها دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور بود بلکه در شرایط سخت این روزهای کرونایی وزارت بهداشت را در جهت ساخت کیت تشخیص کووید 19 همراهی می‌کرد.

دشمنان کور دل انقلاب اسلامی نمی‌دانند که مردم ایران شکست ناپذیرند و خون مطهر حاج قاسم سلیمانی، مایه‌ی حیات و عزت اسلام و تقویت جبهه مقاومت خواهد شد و مصادف شدن این غم بزرگ با چهلمین روز ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده ما را بیش از پیش در راه خود ثابت قدم خواهد کرد.

قطعاً به برکت خون پاک این دو شهید والامقام جریان مقاومت با قدرت بیشتری ادامه طریق خواهد داد و دشمنان از این اقدام خبیثانه خود سخت پشیمان خواهند شد.

از درگاه حق تعالی برای آن دو شهید عزیز والامقام علوّ درجات و هم‌جواری با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و برای همکاران و همرزمان آنان، صبر، شکیبایی، عزت و سربلندی و طی طریق در مسیر تمدن ساز انقلاب اسلامی و آرمان بزرگ شهیدان این راه را مسئلت دارم.

همچنین ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، سالگرد شهادت سردار پر افتخار و نیز چهلمین روز شهادت دکتر محسن فخری‌زاده را به محضر فرمانده کل قوا حضرت آیه الله خامنه‌ای و ملت شریف و مؤمن و انقلابی، خانواده مکرم و همه دوستداران این دو شهید والا مقام تسلیت و تهنیت عرض می‌نمایم.

                                                                                                                          سید صالح هندی

                                                                                                                             مدیر اکتشاف

دیدگاه ها بسته شده است