قدردانی نمایند مجلس از انجام فعالیت‌های اکتشافی نفت در استان گلستان

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه شماره: 99147 با موضوع نمونه‌گیری سیال و انجام خدمات آزمایشگاهی و آنالیز سیال مخزن PVT
تیر 14, 1400
آخرین جزئیات از فعالیت‌های عملیات حفاری مدیریت اکتشاف: حفاری چاه شاهینی به زودی آغاز می‌شود
تیر 14, 1400

قدردانی نمایند مجلس از انجام فعالیت‌های اکتشافی نفت در استان گلستان

نماینده مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی از رویکرد وزارت نفت و انجام فعالیت‌های اکتشافی در استان گلستان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، عبدالجلال ایری در دیدار با مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت خزر افزود: سرمایه‌گذاری‌هایی که وزارت نفت در استان گلستان انجام می‌دهد برای مردم استان امیدبخش است و از گذشته‌های دور صحبت‌هایی درباره وجود ذخایر نفت و گاز در استان گلستان مطرح بوده که بی‌شک حفاری‌های اکتشافی وزارت نفت نتایج خوبی در این حوزه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: خوشبختانه ظرفیت‌های توسعه صنعت نفت در استان وجود دارد و ما نیز تلاش می‌کنیم با همکاری مسئولان استان و فراهم کردن مقدمات لازم، زمینه شتاب در توسعه اکتشاف‌های نفت و گاز را فراهم کنیم.

نماینده مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حفاری و اکتشاف نفت و گاز در گمیشان استان گلستان افزود: مجموعه‌ای توانمند از مهندسان و متخصصان فنی کشور در این پروژه راهبردی فعال هستند که اگر در این منطقه به منابع هیدروکربوری دست یابیم جهش بسیار خوبی در تأمین گاز استان‌های شمالی و اشتغال به‌وجود خواهد آمد.

دیدگاه ها بسته شده است