آخرین جزئیات از فعالیت‌های عملیات حفاری مدیریت اکتشاف: حفاری چاه شاهینی به زودی آغاز می‌شود

قدردانی نمایند مجلس از انجام فعالیت‌های اکتشافی نفت در استان گلستان
تیر 21, 1400
تبریک به مناسبت روز حراست
تیر 21, 1400

 

آخرین جزئیات از فعالیت‌های عملیات حفاری مدیریت اکتشاف:

حفاری چاه شاهینی به زودی آغاز می‌شود

رئیس اداره نظارت بر عملیات حفاری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: خوشبختانه ما در اداره حفاری، گروه مهندسی متخصص داریم و در عملیات حفاری نیز اکثر پرسنل با تجربه، تحصیل کرده و دقیق هستند.

جمال قناعتیان در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران ضمن معرفی خود اظهار کرد: از سال 1377 تا 1397 در مناطق عملیاتی فعالیت می‌کردم، و  از سال 1398 به عنوان رئیس نظارت بر عملیات حفاری مشغول بکار شدم.

قناعتیان گفت: درمورد پروژه‌های فعال و در حال عملیات حفاری می‌توان به چاه گناوه 1 که حفاری آن به اتمام رسیده و همکاران در حال آزمایش بهره‌برداری و تست وضعیت مخزن آن هستند، چاه نام‌آوران1، نام‌آوران2، تنگو و هیرکان که در حال حفاری هستند، چاه ارتاداغ3 که به تازگی شروع به حفاری شده و چاه شاهینی که به زودی حفاری آن آغاز می‌شود و چاه رام و چیلینگر که به اتمام رسیدند. اشاره کرد.

 وی افزود: خوشبختانه ما در اداره حفاری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، گروه مهندسی متخصص داریم و در عملیات حفاری نیز اکثر پرسنل باتجربه، تحصیل کرده و دقیق هستند، بیشتر مشکلات ما بر اثر تحریم‌ها و مشکلات و کمبودهایی است که پیمانکار دارد و این باعث می‌شود بعضی وقت‎‌ها وقفه‌ای در عملیات ایجاد شود و ما کمی عقب بمانیم ولی از نظر کاری و از نظر طراحی ما تیم بسیار خوبی، هم در قسمت عملیات و هم در قسمت حفاری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران داریم و امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر و با دقت مضاعف و نظارت دقیق‌تر، پروژه‌ها را هر چه سریع تر و با بهترین نتیجه به سرانجام برسانیم و مخازن جدید کشف کنیم تا بتوانیم برای این مملکت مفید باشیم.

گفتگوی تکمیلی روابط عمومی مدیریت اکتشاف با این مدیر موفق بصورت ویدئویی منتشر می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده است