پیام مدیر محترم مدیریت اکتشاف به مناسبت هفته دفاع مقدس

آگهی فراخوان عمومی تجدید مناقصه شماره: 98126 – خرید و خدمات رانش 21 ست لاینر هنگر ساخت داخل
شهریور 31, 1400
هفته دفاع مقدس گرامی باد/ ویدئو
شهریور 31, 1400

بسم الله الرحمن الرحیم

وَکَذَلِکَ جَعَلْنَاکُمْ أُمَّهً وَسَطًا لِتَکُونُوا شُهَدَاءَ عَلَى النَّاسِ وَیَکُونَ الرَّسُولُ عَلَیْکُمْ شَهِیدًا

(سوره بقره، آیه 143)

هفته دفاع مقدس بعنوان یکی از بارزترین نقاط عطف تاریخ کشور و اوج تبلور رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم  و سالروز پاسداری از ارزش‌ها در راستای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.

حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله‌های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته‌اند.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس، قدم برداریم.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاورمردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، بدین‌وسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق روزافزون مردم شریف کشورعزیزمان را در پرتو منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم.

                                                                                                                                                                                                                           سیدصالح هندی

دیدگاه ها بسته شده است